• تلفن:05138693727 - ۰۲۱۸۸۶۸۰۷۲۱
  • ایمیل: pishgaman.mt@gmail.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

پیام مدیر عامل

بسمه تعالی

براساس آمار، کشور ما سالانه میلیاردها ریال به‌ دلیل افزایش زمان انجام پروژه‌های مختلف با موضوعات متعدد عمرانی،صنعتی، تحقیقاتی و… متضرر می‌گردد و طبق مطالعه بانک جهانی ۳۰تا۴۰ درصد پروژه‌ها در تمامی کشورها با افزایش هزینه مواجه می‌شوند.

شرکت مهندسین مشاور پاژ پیشگامان مدیریت توس سازمانی یادگیرنده است که در چارچوب توسعه پایدار وبا اتکا بر کارکنان متخصص و توانمند، حسن شهرت و تجربه، اعتبار مالی و در اختیار داشتن دانش فنی اقدام به ارایه خدمات مهندسی در زمینه های مطالعات ، طراحی ، مدیریت طرح ،  نظارت و کنترل پروژه می نماید.پیشرفت های سالیان اخیر در زمینه های علوم و فنون و خاصه در قلمرو طراحی و اجرای پروژه های عمرانی این وسوسه را برای هر متفکر و مخترع فنی و هر کارشناس اقتصادی به وجود آورده است که او هم جهانی فکر کند در همین راستا شرکت مهندسین مشاور پاژ پیشگامان مدیریت توس بر آن است تا با مشارکت فعال در طراحی و کنترل پروژه های عمرانی، نقشی هر چند کوچک در توسعه، پیشرفت و آبادانی میهن عزیزمان ایران بردارد. از سوی دیگر این شرکت با تکیه بر توانایی های غیر قابل انکار فنی و دانش مهندسی خود انجام پروژه های بزرگ فرا ملی را در چشم انداز توسعه ای خود قرار داده است.

تعهد ما به ارزشهای بنیادین مانند کیفیت، ایمنی و محیط زیست زیربنای استراتژی­های پیشرفت ما را تشکیل می­دهد و سوابق ما در اجرای پروژه ­های موفق در مشارکت با شرکتهای دیگر در صنعت ساخت کشور کم نظیر می­باشد. باور داریم که با تمرکز بر روی اصول مهم پیش گفته، همچنان در صنعت ساخت پروژه ­های زیربنائی کشور جزء شرکتهای مطرح و پیشرو باقی خواهیم ماند و آماده­ ایم تا همچون گذشته در برآورده ساختن انتظارات و نیاز کارفرمایان کشور تعهد خود را به عالی­ترین وجه ایفا نمائیم.

 

                                                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                                          مجید  نژادحسین
                                                                                                                                                                                           مدیر عامل و عضو هئیت مدیره